Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/idrs/domains/cech.gdansk.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Aktualności, wydarzenia

dodano: pt., 2020-06-12 12:46
Oświadczenie z dnia 12 czerwca 2020 r.
dodano: śr., 2020-01-22 15:13
12 stycznia 2020 roku odbył się choinkowy bal dla dzieci członków Cechu i ich pracowników. Zabawy w tematyce dzikiego zachodu przygotował jak zawsze świetny Teat Qfer. Na koniec imprezy każdy mógł odebrać świąteczną paczkę z rąk samego Św. Mikołaja. Zdjęcia z balu dostępne w Galerii.
dodano: śr., 2020-01-22 15:02
11 grudnia 2019 roku w Hotelu Szydłowski odbyło się tradycyjne wigilijne spotkanie Cechu Piekarzy i Cukierników. Przybyli licznie członkowie Cechu aktywni i emeryci, goście ze współpracujących firm i szkół. Więcej zdjęć w galeri.
dodano: wt., 2019-12-31 12:50
14 XI odbyła się tradycyjna ceremonia wręczenia świadectw czeladniczych połączona z pasowaniem na Czeladnika. Zdjęcia z wydarzenia w galerii, natomiast na Cechowym profilu Facebookowym można bedzie znaleźć film z wydarzenia.
dodano: wt., 2019-12-31 12:47
29 lipca, podczas trwania Jarmarku Dominikańskiego, na Długim Targu odbyło się XXIV Święto Chleba. Przez cały dzień zarówno turyści jak i mieszkańcy grodu nad Motławą mogli zapoznać się z ofertą firm z branży piekarskiej i cukierniczej, posłuchać występów muzycznych zespołu REMABAND, najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach i zabawach organizowanych przez niezrównany Teatr Qufer. Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku, laureaci odebrali atrakcyjne nagrody.
dodano: pt., 2019-05-24 12:34
W środę 22 maja 2019 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Cechu Piekarzy i Cukierników w Gdańsku, w którym wzięło udział 26 członków Cechu. Obrady rozpoczęły się o godzinie 12:00, w drugim terminie. W trakcie Walnego Zgromadzenia między innymi przedstawiono i przyjęto sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności Zarządu Cechu oraz udzielono Zarządowi absolutorium. Zdjęcia dostępne w Galerii.
dodano: wt., 2019-03-19 14:20
W dniu 17.03.2019 r. w kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Gdańsku odbyła się uroczysta Msza św. z okazji dnia Św. Klemensa, patrona piekarzy i cukierników. W obchodach udział wzieli pomorscy piekarze i cukiernicy, Starszyzna Cechu Piekarzy i Cukierników w Gdańsku oraz zaproszeni goście z Cechów w Gdyni i w Sopocie. W czasie mszy mogliśmy wysłuchać wspaniałych pieśni śpiewanych przez chór Camerata Santa Cecilia z Kolbud, którym dyrygowała Tatiana Adamkowicz. Po mszy tradycyjnie rozdano wiernym poświęcone pieczywo, którym udekorowany był ołtarz Św. Klemensa.
dodano: czw., 2019-02-14 14:30
Podczas uroczystej sesji Rady Miasta Gdyni w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza wyróżniony Medalem imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego został Starszy Cechu Piekarzy i Cukierników Piotr Gotowała. Tak o nim napisano:
dodano: pt., 2019-01-11 14:01
W niedzielę 6 stycznia 2019 r. w Domu Wypoczynkowym "Rzemieślnik" odbył się, jak co roku, bal karnawałowy dla dzieci. Zabawę uświetnił występ Teatru Qfer, motywem przewodnim  przedstawienia byli jaskiniowcy. Dzieciaki były zadowolone, tym bardziej, że tradycyjnie każdy otrzymał od Św. Mikołaja paczkę z łakociami. Fotorelacja z balu dostępna w zakładce "Galeria".
dodano: śr., 2018-12-19 14:18
14 grudnia odbyło się tradycyjne Spotkanie Wigilijne Cechu Piekarzy i Cukierników w Gdańsku. Wśród przybyłych gości znaleźli się czynni oraz emerytowani członkowie Cechu oraz przedstawiciele współpracujących z nami firm i instytucji. Zdjęcia z wydarzenia dostępne w Galerii.